Mobil

Sony Xperia S için Android ICS güncellemesi yakında geliyor!

Tarihi kesin olarak bilinmeyen güncellemenin tam tarihi Japon üreticinin internet sitesi üzerindeki forumdan yapılan son açıklama ile ortaya çıktı.

Sony Xperia S için Android ICS güncellemesi yakında geliyor!

Sony, amiral gemisi Xperia S'yi Gingerbread sürümüyle piyasaya sürdüğü zaman 2012'nin ikinci çeyreği sonunda Ice Cream Sandwich'e güncelleneceğini söylemişti. Tarihi kesin olarak bilinmeyen güncellemenin tam tarihi Japon üreticinin internet sitesi üzerindeki forumdan yapılan son açıklama ile ortaya çıktı.

1336925392_sony-xperia-s-ics.jpg

Forumun Markus adlı destek elemanının açıklaması ile Xperia S güncelleme tarihi belli oldu. Açıklama şöyleydi:

"Xperia S'in ICS güncellemesini Mayıs sonu / Haziran başında alması planlanıyor. Bize söylenen budur ve hala buna bağlıyız. Haziran/Temmuz gibi diğer tarihler söylentiden ibarettir."

Xperia S, yeni nesil bir akıllı telefon olduğu için Android 4.0 Ice Cream Sandwich güncellemesinde, diğer güncellenen modellerden farklı olarak arayüzünün yenilenme ihtimali bulunuyor. Kısa süre önce tanıtılan Xperia GX ile benzer yazılımsal özellikler taşıyacağını umut ediliyor.

Yeni Walkman, Movie ve Album uygulamaları ile eDream 7 kullanıcı arayüzü Xperia S kullanıcılarının beklentilerini karşılayacağı umut ediliyor. Yeni detaylar önümüzdeki günlerde Sony tarafından yayınlanacağı söyleniyor.

Bir süre sonra yayınlanacak Ice Cream Sandwich güncellemesiyle alakalı yeni gelişmelerden haberdar olmak için bizi takip edin.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.