Mobil

Sony Xperia SP için Android 4.3 güncellemesi başladı

Sony sonunda 12.1.A.0.266 nolu küresel Android güncellemesini Xperia SP için başlattı.

Sony Xperia SP için Android 4.3 güncellemesi başladı

Sony'den Xperia SP kullanıcılarını sevindirecek iyi haberler gelmeye başladı. Yakında akıllı telefonlarında Android 4.3 deneyimini mümkün olacak gibi görünüyor. Şirket sonunda 12.1.A.0.266 nolu küresel Android güncellemesini başlattı.

Şu an bazı bölgelerde indirilmeye başlandığı bilgileri gelmeye başladı. İlk olarak Avusturalya da serbest bırakılan Android 4.3 güncellemesinin Xperia SP kullanıcılarının hayalleri yerine getirmiş olacak. Birkaç hafta önce yaşanan fan tepkilerini yatıştırmaya çalıştığı hakkındaki söylentilerden sonra şirket harekete geçmiş olacağı konuşuluyor.

1392140291_img20140211183406.jpg

Bu arada Anoroid 4.3 güncelleme sürümü Xperia SP, Xperia T, Xperia TX ve Xperia V akıllı telefonlar için de gelecek. Ancak Xperia SP güncellemeyi alacak ilk cihaz olacak. Güncellemenin henüz serbest bırakıldığını hatırlalım. Sizin cihazlarınıza gelmesi biraz zaman alabilir ancak cihazınızdan güncellemelirinizi kontrol etmekte fayda var.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.