Mobil

Sony Xperia U ICS güncelleştirmesi alacak!

Xperia U sahipleri için güzel haber!


Sony hakkında çok şey söylenebiliriz ancak Sony'nin güncelleştirmeler konusunda hızlı bir firma olduğunu söyleyemeyiz. Sony Xperia'lar hakkında duyduğumuz güncelleştirmeler kullanıcıları biraz bekletiyor. Xperia U Android 4.0 güncelleştirmesi için hazırlanacak.

Fakat bunun tarihinin ne zaman olduğu konusunda kesin bilgiler yer almıyor. 2011 yılı telefonlarından Xperia U'nun yanında Xperia P ve S de güncelleştirme alacak. Android 4.0 güncelleştirmesi Xperia serisinin donanım olarak sağlam telefonları için geç kalmış bir güncelleştirme diyebiliriz.

1346847048_xperia-u.jpg

Ancak Sony Xperia sahipleri bu güncelleştirmeler için uzun süre bekleyebilir. Sony'nin blogunda duyurulan Android 4.0 güncelleştirmesi Xperia'lara bir çok özellik ve hataların düzeltilmesinde etkili olacak. 2011 model Xperia'ların Android Jelly Bean güncelleştirmesi alıp almayacağı konusunda bir şey söylemek zor.

1346847060_sony-xperia-uice-cream-sandwich.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.