Sony Xperia XZ2 akıllı telefon modelinin Şubat ayı sonunda piyasaya çıkmasından yaklaşık iki ay sonra, daha fazla özellik isteyenler için yeni Sony Xperia XZ2 Premium modelini kullanıcıların beğenisine sundu.

Xperia XZ2 Premium: Xperia XZ2 Premium, piyasadaki bir akıllı telefondan daha fazlası. Geliştirilmiş yeni 4K HDR özelliği ile artık çektiğimiz videolar ve resimler hiç olmadığı kadar gerçekçi olacak.

Motion Eye Dual çift kamerası ile çıplak gözlerin görebildiğinden daha fazlasını yakalayabilecek bir teknoloji ile donatılmış durumda. Özel ''A'' serisi kameralardan üretilen Xperia, aşırı düşük ışık koşullarında bile ISO 51200 hassasiyetiyle kaliteli görüntüler yakalamamıza olanak sunacak.

Dinamik Titreşim Sistemine ve güçlü stereo hoparlörlere dayanan bir 4K HDR ekran kombinasyonu ile film izlerken tam bir duyusal deneyim yaratmaya hazırlanıyor yeni Xperia bizlere.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.