Mobil

Sony Xperia Z Mart'ta Android 4.4.2 KitKAt'a kavuşacak!

Sony Xperia Z'nin çok yakında KitKat güncellemesini alacağını müjdeleyelim.

Sony Xperia Z Mart'ta Android 4.4.2 KitKAt'a kavuşacak!

Sony'nin Xperia Z modelinin Aralık ayında Android 4.3 Jelly Bean resmi bir güncellemesini aldığını biliyorsunuz. Çok yakında KitKat güncellemesini alacağını da müjdeleyelim. 

Polonya'nın en büyük mobil taşıyıcılarından birinin sızdırdığı güncelleme belgesinde Sony Xperia Z'nin Android 4.4.2 KitKat'ı Şubat veya Mart ayında alacağı görülüyor. Bu belge gerçekse, dünyanın diğer bölgelerinde Xperia Z sahipleri yaklaşık aynı zamanda işletim sisteminin yeni sürümünü almak için bekliyor olacaklar. Sony Xperia Z geçen ay 1 yaşına girdi, ve mevcut bir KitKat güncellemesi doğum günü için gerçekten güzel olurdu. 

1391783467_img20140207151828.jpg

Bu arada Xperia Z'nın yanı sıra, büyük olasılıkla bu yıl Android 4.4 KitKat güncellemesini alacak eski Sony telefonları Xperia ZL, Xperia ZR ve Xperia Tablet Z. bu güncellemeden nasibini alacak. Ayrıca doğal olarak, yeni Xperia Z1 ve Z Ultra önümüzdeki birkaç ay içinde güncelleneceğini hatırlatalım.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.