Mobil

Sony, Xperia Z3 serisi için yeni bir güncelleme yayınladı!

Sony'den Xperia Z3 serisi için Stragefright güvenlik açığını kapsayan yeni bir güncelleme geldi.

Sony, Xperia Z3 serisi için yeni bir güncelleme yayınladı!

Japon teknoloji devi Sony, Xperia Z3 serisine yeni bir güncelleme yayınladı. Sony tarafından yayımlanan söz konusu güncelleme daha önce yayımlanan sürümlerde bulunan hataları düzeltmeye yönelik sunulmuş durumda.

Şirket tarafından yayınlanan ve 23.4.A.1.200 yapı numarasını taşıyan son güncelleme Sony Xperia Z3, Xperia Z3 DualXperiaXperia Z3 Compact ve Xperia Z3 Tablet modelini kapsıyor. Diğer üreticilerin aksine Sony'nin Stagefright güvenlik açığını kapatmaya yönelik yayınladığı güncelleme ufak bir kaç değişiklik sunuyor.

1442995179_img20150923105731.jpg

Söz konusu güncellemenin Stragetright güvenlik açığını tamamen kapatıp kapatmadığını elimizde Xperia Z3 serisi cihazlardan biri olmadığı için teyid edemiyoruz. Bunu ancak Xperia Z3 serisi cihazlardan birine sahip olan arkadaşların gelen güncellemeyi cihazlarına yükledikten sonra kullanıcılardan gelen geri dönüşlerden öğreneceğiz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.