Mobil

Sony Xperia Z3 ve Z3 Compact için Android 6.0 Marshmallow beta sürümü yayınlandı!

Sony Xperia Z3 ve Z3 Compact için Android Marshmallow beta sürümü artık tüm cihazlar için kullanılabilir.

Sony Xperia Z3 ve Z3 Compact için Android 6.0 Marshmallow beta sürümü yayınlandı!

Sony'nin geçtiğimiz günlerde Xperia Z3 ve Xperia Z3 Compact modelleri için başlattığı Android Marshmallow beta sürümünü açık hale getirdi. Sony'nin Android 6.0 Marshmallow firmware dosyaları Xperia Z3 (D6603) ve Xperia Z3 Compact (D5803) sahipleri tarafından artık kullanılabilir.

Android Marshmallow beta sürümü hakkında ilk izlenimler olumlu görünüyor. Xperia forumlarında bir çok kişi sürümün iyi pil ömrü performansı sunduğunu ve hızlı olduğunu bildiriliyor. Tabii burada pil performansı için bulunan 'Doze' moduna büyük iş düşüyor.

1445427645_xperia-z3-compact-marshmallow-beta-315x560.jpg

Öte yandan beta sürüme telefonu uyandırmak için çift tıklama, STAMINA modu ve Xperia Temalar dahil edilmiş değil. Ancak, Sony medya uygulamaları Müzik uygulamaları ve Kamera uygulaması bu sürümde yer almakta.

Daha önce FlashTool programı kullandıysanız, kurulum sizin için oldukça basit. Aşağıda bağlantılardan cihazınıza uygun firmware dosyalarını kullanarak FlashTool ile cihazlarınızı Android Marshmallow beta sürümüne yükseltebilirsiniz.

Sony Xperia Z3 (D6603) 

Sony Xperia Z3 Compact (D5803) 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.