Mobil

Sony Xperia Z4'den ilk izlenimler [Video]

Japon teknoloji devi Sony'nin tanıtılan Xperia Z4 modelinden ilk izlenimlerin bulunduğu videoları aşağıdan izleyebilirsiniz.

Sony Xperia Z4'den ilk izlenimler [Video]

Japon teknoloji devi Sony'nin aylardır süren geldi gelecek haberlerinin ardından nihayet bugün Xperia Z4 sessiz sedasız da olsa resmi olarak tanıtıldı. Global ölçekte bir etkinlik düzenlenmemesinin sebebi aslında modelin sadece Japonya'ya özel olduğu ile alakalıydı. Sony'nin sadece Japonya'da düzenlenen bir basın toplantısı ile Japon pazarına yönelik tanıttığı Xperia Z4, uluslararası pazarlarda satışa sunulmayacak.

Rus teknoloji blogu Hi-Tech'den gelen bilgilere göre Sony, uluslararası pazarlara farklı bir amiral gemisi cihazını Mayıs ayının sonunda duyuracak. Aslında bu fikir mantık açısından daha doğru görünüyor. Sony'nin dev rakipleriyle kıyasıya sürecek bu savaşta en az rakiplerinin amiral gemisi modelleri ile aynı donanıma sahip bir cihazı tanıtması gerekiyor.

Sony'nin Mayıs ayının sonlarında bir üst seviye amiral gemisi modelini açıklayacağı iddiası konuşula dursun biz asıl konumuza geri dönelim. Aşağıda izleyeceğiniz videolar Sony'nin Japonya'da tanıttığı Xperia Z4 modelinden ilk izlenimleri konu alıyor.

Cihazın ilk elden izlenimlerinin yer aldığı videolar bize telefonu daha iyi tanımaya yardımcı olabilir. Çekilen videoların bazılarının kalitesi maalesef yüksek değil ancak, şu an için mevcut olan videolar bunlarla sınırlı.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.