Mobil

Sony Xperia Z5 ve Samsung Galaxy S6 (video) karşılaştırması!

Sony Xperia Z5 ve Samsung Galax S6 kamera kalitesinde birbirine meydan okuyor.


Dün size  haberimizde Sony Xperia Z5 ve iPhone 6s Plus arasındaki kamera karşılaştırmasını sunmuştuk. Bugün ise iki Android cihazı arasındaki yeni bir meydan okuma haberiyle karşınızdayız.

Bu seferki karşılaştırma yine SuperSaf TV tarafından Sony Xperia Z5 ve Samsung Galaxy S6 arasında gerçekleştiriliyor ve oldukça çok zorlu geçiyor. Sony Xperia Z5'in video stabilizasyonu SteadyShot teknolojisi ve fotoğraf çekimlerindeki odak hızı mükemmel olsada, Samsung Galaxy S6'nın fotoğraf ve video kalitesinin genelde yüksek olduğu belirtiliyor. Ayrıca Sony Xperia Z5'in 23 megapiksel kameraya sahip olmasının yanında özellikle düşük ışıklı ortamlarda vasat kaldığı söyleniyor.

1444310390_img20151008161918.jpg

Kamera karşılaştırması noktasında şahsen ben bir açıklama yapmayacağım. Çünkü tarafsız olmaya çalıştıkça her zaman yenilen taraf adil olmadığımızı dile getiriyor. O yüzden aşağıdaki videoyu izledikten sonra Sony Xperea Z5 ve Galaxy S6 arasındaki kamera kalitesine tarafsız olarak sizin karar vermenizi uygun görüyoruz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.