Mobil

Sony Xperia Z6 gelebilir

Sony Xperia Z6 ölmedi mi?


Sony Xperia Z6 geçen yılın sonuna kadar tartışma konusu olmuş ancak Sony’nin Z serisini durdurduğu haberleri ile tüm söylenti ve sızıntı haberler durmuştu. Daha sonrasında ise Sony, Xperia X serisi akıllı telefonlarını duyurdu ve bundan sonra X serisi ile yola devam edeceği haberleri geldi.

Ancak Xperia Z6 tamamen ölmüş olmayabilir. NSEAVoice tarafından yayınlanan bir rapora göre, Xperia X pahalı bir telefon ancak kesinlikle Sony için bir amiral gemisi akıllı telefon modeli değil. İddiaya göre Sony, hala Xperia Z6 üzerinde çalışıyor ve şirket, mümkün olduğunca özgün ve yenilikçi olabilmek için Z serisinde kısa bir mola verdi.

1467202726_sony-xperia-z6-696x472.jpg

Eğer söylentiler gerçek olursa, Xperia Z6 gelecek yılın başlarında resmen ilan edilebilir. Telefon aynı zamanda PlayStation konsolları için bir kontrolör olarak kullanılabilmesi mümkün olacak ve aynı zamanda Sony'nin PSVR ile çalışabilmesi için VR-uyumlu olacağı söyleniyor. Ama bunlar sadece spekülasyonlar ve resmi bir bilgi henüz bulunmamaktadır.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.