Mobil

Sony Xperia ZL ve Z'in bu özelliğini kimse bilmiyor

Sony Xperia ZL ve Z akıllı telefonlarda yeni bir özellik keşfedildi.


Yılın başlarında düzenlenen CES 2013 fuarında Android'in yıldızları Sony Xperia Z ve ZL akıllı telefonlarla tanışmıştık. Henüz piyasaya sürülmeyen ve önümüzdeki aylarda piyasaya sürülecek olan cihazların yeni özellikleri ortaya çıkmaya başladı.

Bildirildiğine göre Xperia Z ve Xperia ZL akıllı telefonlarda ekran kalibrasyon yazılımı özelliği olacak. Bu özellik sayesinde bu cihazların sahiplerinin bağımsız olarak ekranlarının görünüşlerini özelleştirmeleri mümkün olacak.

1358625863_xperia-zl-display-calibration-feature-1.jpg

Özelliğin ayrıntılarına bakacak olursak, beyaz dengesi, renk doygunluğu ve renk tonu Xperia ZL akıllı telefonda ayarlanabilir. Aslında bu özellik Xperia ZL ve Xperia Z'de aynı ekranı görmek için mantıklı gibi görünüyor. Bu özellik 2013 Xperia modellerinin en iyi yanı diyebiliriz.

Yukarıdaki resimde bu özelliği çalıştıran prototip bir telefonu görebilirsiniz. Sony Xperia Z ve ZL modelleri piyasaya sürüldüğünde bu özelliğin gerçekten olup olmadığını hep birlikte göreceğiz.

Yorumlar
Bende xperia z aldım hiç pişman değilim telefon değil kamera bilgisayar tablet herşey :)) bnm için
Cevapla
çetin
gerçekten insan ne telefon alacağını hayal bile edemiyor ya daha biri çıkmadan biri çıkmaya hazırlanıyor ;) sonu yok ya resmen ben daha birini almadan diğeri çıkıyor moralim bozuluyor ya
Cevapla
™ ж GökTürk™ ж
sony yakinda dahada ileri gidecek
Cevapla
Misafir
la hangi telefonu hayal edecegimi sasirdim.
Cevapla
erdem
Sony iyi geliyor.İnşallah herhangi bir operatörle gelmez.Samsung gibi girse piyasaya daha çok satılır
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.