Mobil

Sony Xperia’lar için hedefini açıklıyor

Xperia’lar ne kadar satılacak?

Sony Xperia’lar için hedefini açıklıyor

Sony’nin önümüzdeki yıl için planları yavaş yavaş ortaya çıkmaya başladı. Sony bu yıl Xperia’ların üst düzey modelleriyle epey ilgi gördü. İlerleyen zamanlarda Sony’nin daha ucuz ve daha bütçe dostu telefon planları bulunuyor.

1380577306_sony-xperia-z.png

Nisan 2014’e kadar Xperia’ların satışından %55 kar elde etmeyi amaçlayan Sony 65 milyon Xperia ünitesi satacak. Yeni hedefini açıklayan Sony’nin sene içindeki uygun fiyatlı modelleri de Qualcomm Snapdragon işlemcili olacak ancak Firefox işletim sistemiyle gelecek.

FireFox işletim sistemini Sony deneyimiyle yaşamak FireFox OS için de iyi bir başlangıç olacak. Ancak ileri teknoloji Xperia modelleri Android işletim sistemiyle devam edecek. Xperia’ların güçlü modellerini yine de tehlikeye atmamaya niyetli görünüyor.

1380577336_basliksiz-1.jpg

Sony Tayvan tabanlı Arima Communications firmasıyla anlaşmış durumda. 2014 yılı adına Sony’den yenilikler, Xperia serisinden yüksek satış rakamları bekleniyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.