Mobil

Sony, Xperia'ların su direncini videolarda gösterdi

Japon üreticinin son dönemde karşımıza çıkardığı telefonların büyük bölümü su geçirmezlik özelliği ile ön plana çıkıyor.


Suya karşı dayanıklı telefonlar uzun süredir mobil dünyasında var olan bir detay ancak, Sony sene başında Xperia Z ile söz konusu özelliği oldukça ön plana çıkarmıştı. Japon üreticinin Xperia Z sonrası başta Xperia Z Ultra olmak üzere kimi üst sınıf modellerinde su geçirmezlik özelliğini kullanması, ayrıca Galaxy S4’ün Active adlı modelinin de suya karşı dayanıklı bir yapı sunuyor olması; şu sıralar su geçirmezlik özelliğini fazlasıyla ön plana çıkarmış durumda.

Bu noktada rakiplerinden daha ileride görünen (cihaz sayısı anlamında) Sony, cihazlarında yer verdiği su geçirmezlik özelliğini ön plana çıkaran videolar yayınladı. Videolar çocukça olabilir ancak gerekli mesajın verilmesinde etkin bir rol oynayacağını söyleyebiliriz. Videolara aşağıdan göz atabilirsiniz.

Yorumlar
misafir
admin xperia honami ne zaman tanıtılacak yoksa tanıtıldıda benim haberim mi yok
Cevapla
Misafir
Güzel reklam.D
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.