Mobil

Sony'den Android 4.3 hamlesi

Sony Android 4.3 Jelly Bean dağıtımına başlıyor

Sony'den Android 4.3 hamlesi

Google bildiğiniz gibi geçtiğimiz bir kaç gün içerisinde yeni işletim sistemi olan Android 4.3 ile geldi. Android 4.3 güncelleştirmesinin ardından yeni Android'li cihazlar da tanıtıldı. Samsung gibi akıllı telefon marketinde iyi bir yere sahip üreticiler de bir an önce güncelleme hazırlıklarına başladı.

Samsung Galaxy S4, Nexus 4, Nexus 7 gibi cihazların en kısa süreyel Android 4.3'ü kullanacak cihazlar olduğunu belirtmekte fayda var. Özellikle Google'ın kendi cihazlarında safkan Android kullanmanın tadı bir başka olacak.

1374796421_basliksiz-2.jpg

Sony de gecikmeden yeni ileri teknoloji Android telefonları için güncelleme haberi verdi. Jelly Bean alacak olan modeller; başta amiral gemi Xperia Z olmak üzere, Xperia ZL, ZR, SP ve Xperia Z Ultra olarak sıralanıyor. Ayrıca Xperia Tablet Z'den ilk alacak tabletlerden biri olacak.

Xperia serisinden hala Android 4.1 kullanan cihazlar var. Bu cihazlar konusunda en çok şikayet aldığı konunun da güncellemeler olduğuna hiç şüphe yok. Sony bu son sürümle değişiklik yaparak, durumdan ders almış görünüyor. Dağıtımların da hızlı yapılması Sony'nin markette hiç bir engelinin kalmadığının göstergesi olacak.

Yorumlar
Misafir
xperia u ya bi güncelleme gelmedi, telefon 2.7.7 de kaldı :(
Cevapla
Misafir
Ben Xperia Z kullanıyorum , 4.2.2 nin geliş hızına bakarsak , 4.3 anca aralık gibi gelir
Cevapla
Misafir
Xperia T'nin güncelleme gelecek cihazlar arasında isminin olmaması beni şaşırttı doğrusu, geçen yılın amiral gemi cihazıydı.
Cevapla
Misafir
la soni vereceksen ver yo vemiceksen vecekler var
Cevapla
Sony bu temmuzda guncelleme verecem der ocakta verir.sony telefon sektorune girdiginden beri cok dustu gozumden
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.