Mobil

Sony'nin 2013 yılı için büyük planları var

Sony 2013'e bomba gibi girecek!

Sony'nin 2013 yılı için büyük planları var

Digitimes'ın endüstri kaynaklarına göre Sony'nin 2013 yılı büyük planları var. Geçtiğimiz yaz aylarında da bir çok telefon duyuran Sony'den böyle bir girişim bekleniyordu. Sony akıllı telefon dünyasındaki çekişmede geri kalmak istemiyor.

2012 yılında 35 milyon telefon piyasaya çıkaran Sony bir sonraki adımını daha büyük atacak. Son zamanlarda Sony, Samsung ve Apple'ın arasında kalsa da hala ümit var diyebiliriz. Diğer üreticilere oranla Sony kendi çizgisinde kalmayı başarıyor.

1352292158_lhp-go-120703.png

Akıllı telefon dünyası öyle bir hal aldı ki artık firmaların konumunu korumaları bile zorlaştı. Sony 2013 yılına 50 milyon telefon ile girmeyi planlıyor. Foxconn, Arima ve Compal firmalarından aldığı %30-40'lık yardımlarla sıkı bir giriş yapacak. Yeni Android telefonlarını kendi ara yüzüyle sunan Sony yeni yıldan umutlu görünüyor. Tabi ki sonucu zaman gösterecek.

Yorumlar
Misafir
Samsung Galaxy dünyanın en iyi telefonu bence ona apple sony ne de blackberry rakip olabilir ama diğer telefonlarda güzel amanen iyisi samsung.galaxy
Cevapla
Misafir
sony müzik fotoğraf kalitesi elinde olduğu sürece yıkılmaz tek zayıf noktaları pazarları bide alt yapıları yedek parça sorunları var önce bunları cözmeleri lazım bence
Cevapla
Gözcü kartal
sony nokia bitiremediki samsung ya da diğerleri bitirebilsin! adamların sağlam bir adı var.tek yapmaları gereken şey biraz daha konsantre olmak!
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.