Mobil

Sony'nin yeni telefonu Xperia G ortaya çıktı

Telefonun önümüzdeki hafta tanıtılması bekleniyor.

Sony'nin yeni telefonu Xperia G ortaya çıktı

24 Şubat'ta MWC 2014 kapsamında bir etkinlik düzenleyecek Sony'nin söz konusu etkinlikte Xperia Z1'in devam modelinin yanında Xperia ailesini yeni akıllı telefonlarla genişletmesi  bekleniyor. Etkinlikte tanıtılması muhtemel telefonlardan birinin Xperia G olması bekleniyor. Söz konusu telefonun Xperia Z1 ile yan yana çekilmiş görüntüleri yayınlandı.

1392455122_bgyxb9-cuaam30i.png

Xperia Z1den daha küçük bir ekrana sahip olacak telefonun tasarım anlamında ise Xperia Z ve devam modelleriyle aynı olduğu görülüyor. Görsellerden anlaşıldığı üzere telefonda özel kamera tuşu ve metal güç butonunun kullanımının sürdüğünü görüyoruz. Sony ayrıca Xperia G'de kamera ve LED flaşı orta bölüme konumlandırmış.

Xperia G'nin iddia edilen teknik özellikleri ise; 4.8-inç boyutunda HD çözünürlüklü ekran, 1GB RAM, Android 4.4 KitKat, 8MP arka kamera, 1GB RAM, LTE, NFC, 8GB depolama ve microSD kart desteği şeklinde sıralanıyor. 

1392455137_bgdcj8cceaadk9g.png

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.