Sony’nin yeni Walkman modelleri için fiyatlar netleşti! - Page 1

Sony Walkman’ler, bir dönemin en unutulmaz cihazları arasındadır. Sahip olanın mutlu ve “cool” olduğu, sahip olamayanın ise hayallerini kurduğu bu cihazlar yine de zamanın şartlarında son derece erişilebilir ve uygun fiyatlı müzik dinleme cihazları olarak bilinirlerdi. Ancak bugün gelinen noktada işler bir hayli değişmişe benziyor.

Sony’nin yeni Walkman modelleri için fiyatlar netleşti! - Page 2

Sony tarafından piyasaya sürülen ve Sony NW-WM1ZM2 ile Sony NW-WM1AM2 olarak adlandırılan iki yeni Walkman modeli, sıradan vatandaşların alabileceği sıradan Walkman konumundan çok uzaklar.

Sony’nin yeni Walkman modelleri için fiyatlar netleşti! - Page 3

Her ne kadar bu cihazlarda bulunan S-Master HX ses yazılımı, tam dijital güçlendirici, yüksek kaliteli lehim, anlık yapay zeka desteği sunarak ses kalitesini iyileştiren DSD Remastering Engine gibi özellikler insanın aklını çelse de, bu cihazlarda kullanılan malzemelerin getirdiği fiyat pahalılığı hemen gerçeklerin buz gibi surata çarpmasına neden oluyor.

Sony’nin yeni Walkman modelleri için fiyatlar netleşti! - Page 4

Öyleki saf altın kaplama bir tasarıma sahip olan ve bileşenlerinde de yine muhtelif yerlerinde saf altın kullanılan Sony NW-WM1ZM2 modeli tam 4.200 dolara satışa sunuldu. Üstelik bu fiyatın Amerika Birleşik Devletleri’nde geçerli olduğunu da hatırlatalım.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.