Mobil

Sosyal ağ uzmanı yeni BlackBerry tanıtıldı!

RIM, sosyal ağları sık kullananlar için yeni ve şık cebi BlackBerry Curve 9320'yi ortaya çıkardı!

Sosyal ağ uzmanı yeni BlackBerry tanıtıldı!

Research In Motion (RIM), sosyal ağları sık kullanan müşteriler için yeni ve şık bir akıllıtelefon tanıttı. Yeni BlackBerry Curve 9320 akıllı telefon, insanların iletişim halinde kalmasını sağlayan tüm temel BlackBerry mesajlaşma ve sosyal merkezliözelliklerine sahip ve kullanıcıların günlerinden yararlanmasına olanak veren uzun pil ömrü ile desteklenen global 3Gbağlantısı sunuyor.

1337013145_47.jpg


Yeni cihaz, RIM'in popüler mobilsosyal ağ gücünü anında artıran özel bir BBM tuşunun yanı sıra,hızlı ve kolay yazım deneyimi içiniyi klavye özellikleri barındırıyor. Kullanıcıların, sevdikleri radyo istasyonunu dinlemelerine olanak veren dahili FM radyoya sahip olan BlackBerry Curve 9320 ile radyo dinlemek, bir veri planı veya veri servisleri kullanımı gerektirmiyor. 3G bağlantı ve uzun pil ömrüne olanak verecek şekilde tasarlanan ürünle kullanıcılar, 7 saate kadar konuşma süresi veya kulaklıkla 30 saate kadar FM radyo ya da müzik dinleme imkanı elde ediyor.

1337013273_48.jpg
Kullanıcılar, Facebook ve Twitter gibi önceden yüklenmiş uygulamaları kullanarak sosyal ağları ile gerçek zamanlı iletişime geçebiliyor. Önceden yüklenmiş olarak gelen yeni Social Feeds 2.0 uygulaması, kullanıcıların güncellemeleri birden fazla sosyal ağda, aynı anda paylaşmasına ve haber kaynakları (RSS), sosyal uygulamalar ve anlık mesajlaşma uygulamaları güncellemelerinin tümünü tek bir görünümde yakalamasına olanak veriyor.

BlackBerry Curve 9320, uygun yerlerde Mobile Hotspot ve Wi-Fi çağrı gibi özellikleri destekleyen yeni BlackBerry 7.1 işletim sistemiyle birlikte geliyor.
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.