Mobil

Söylenti: iPhone 6'ya ait ilk görüntüler yayınlandı

Bu resimler iPhone 6'ya ait olabilir mi?

Söylenti: iPhone 6'ya ait ilk görüntüler yayınlandı

Son günlerde iPhone 6 ile ilgili çok fazla haber, döküman, resim ve tasarım haberi gelmekte. Bizde hangisini doğru hangisini yanlış olduğunu bilmediğimiz için sizlere her türlü bilgiyi vererek en güncel haberleri teknolojioku.com'dan almanızı sağlamaya çalışıyoruz.

Apple'ın kendi telefonlarını üretebileceği bir fabrikası olmadığı için hem donanım tedariğini hemde üretim tesislerini taşeron firmalara yaptırmak zorunda kalmakta ve bu zorunlulukta özellikle bazı güvenlik açıklıklarını doğurmaktadır. Foxconn'da üretim bantlarındaki sıkı güvenlik önlemleri birl iPhone 5C'nin şarj olurken görüntülenmesinin önüne geçememişti. Hatta telefonun kutu tasarımlarınıda lansmandan çok daha evvel görebilmiştik.

Nowhereelse.fr adresinin haberine göre iPhone 6 için arka kapak üretiminde bulunan Çinli üretici Elam'da çalışan bir kişi iPhone 6'nın arka kapağının saf halinin resimlerini paylaştı. Bu resimlerin doğru olduğunu kabul edersek; söylenenlerin doğru olduğunu ve Apple'ın hem 4,7 hemde 5,5 inç 2 farklı iPhone 6 tasarladığını görüyoruz.

Yinen söylenenlerin doğru olduğunu ise diğer tarafa taşınan açma kapama tuş boşluğundan görebiliyoruz. iPhone 6'nın en başa döndüğünü ve ilk nesil iPhone çok benzediğini ise bu tasarımdan anlayabiliyoruz. Daha evvel sizlerle paylaştığımız tasarıma oldukça benzeyen bu arka kapağın resimlerini aşağıdan inceleyebilrisiniz.

1397293732_iphone6casescrystal.jpg1397293739_iphone6casescrystalannotated.jpg

1397142669_apple-iphone-6.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.