Mobil

Spotify sonunda beklenen özelliğe kavuştu!

Spotify, uzun zamandır beklenen şarkı sözü ile arama yapma özelliğine kavuştu!

Spotify sonunda beklenen özelliğe kavuştu!

Spotify, uzun zamandır beklenen şarkı sözü arama özelliğini nihayet kullanıcıların beğenisine sundu. Duyuru, Spotify tasarımcısı Lina tarafından, Twitter üzerinden gerçekleşti.

Spotify sonunda beklenen özelliğe kavuştu!

Şarkı sözü ile arama yapabilme özelliği, Apple Music kullanıcılarının 2018 yılında gerçekleşen iOS 12 güncellemesinden beri faydalandığı bir özellik. 

Kullanıcıların şarkı sözleri ile arama yapmalarına olanak sağlayan bu özelliğin Spotify'da yer almaması ise uygulama kullanıcıları tarafından oldukça eleştiriliyordu.

Apple Music ile rekabet eden İsveçli şirket Spotify'ın kullanıcıları da nihayet bu özelliğe kavuşuyor. Bu özelliğe ait duyuru ise, Spotify tasarımcısı Lina tarafından, bugün paylaşılan bir Twitter gönderisi üzerinden gerçekleşti.

Sizin favori müzik servisiniz hangisi? Dijital müzik servisleri arasında en çok kullanıcıya sahip olan Spotify mı? Yoksa Spotify'ın en büyük rakibi Apple Music mi? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorumlar bölümünde bizimle paylaşabilirsiniz.

Yorumlar
Əli Həbibov
Bu boktan uygulama Azerbaycanada gelse iyi olurdu
Cevapla
Tray Trecks
Spotify tarzı platformların gereksiz olduğunu düşünüyorum.
Cevapla
Bülent
neden?..belki herkes senin gibi albüm alacak kadar zengin değildir!!??
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.