Mobil

Springtomize 3 ile iPhone'un ayarlar menüsünü tamamen değiştirebilirsiniz.

JailBreak yapılmış telefonlar için harika bir uygulama daha


İtalyan geliştiricisi Filippo Bigarella'nın en meşhur repolardan biri olan Bigg Boss reposunda 2,99 doalra sunduğu bu uygulaam bildiğiniz ayarlar menüsünü tamamen ortadan kaldırıyor ve birçok tweak kurarak yapabileceğiniz deişiklikleri size tek bir ekran üzeridnen sunuyor.

Açıkçası şimdiye kadar gördüğümüz en güzel JailBreak tweaklerinden biri olan bu uygulamanın yapabildiklerini aşağıdaki videodan ayrıntılı bir şekilde izleyebilirsiniz. 

Not: her yazımızda dile getirmeye çalışıyoruz ama sizlerden bu yönde çok fazla soru aldığımız için bazı gerçeklerden bahsetmekte fayda var. JailBreak Apple'ın kabul etmediği bir gerçektir. Bundan dolayıda firma JailBreak yapılmış telefonları garanti dışı bırakır. Sizin için çok elzem bir durum değilse telefonunuzun garantisinin bitmesine yakın yada garantisi bitikten sonra bu işlemi uygulamanızı öneriyoruz. JailBreak yasal olmayan bir işlem kesinlikle değildir ve Cydia markette tanıttğımız uygulama ve buna benzer bir çok uygulama ile oyunun ücretli bir şekilde satıldığını görebilirsiniz. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.