Mobil

Steam Link uygulaması artık indirilebilir!

Steam oyunlarınızı mobil cihazlara taşımanıza olanak tanıyacak Steam Link uygulaması erişime açıldı.


Bilgisayar oyuncuları için servis edilen Steam Link uygulaması beta kullanımına açıldı.

Steam oyunlarınıza mobil cihazlardan ulaşabilmenize olanak tanıyan uygulama artık erişilebilir durumda. Valve, iOS ve Android cihazlarınız için iki mobil uygulamanın çok yakında kullanıcılar ile buluşacağını kısa süre önce duyurmuştu. Bu uygulama, Steam’deki oyun ve videoları mobil cihazlara yansıtabilecek olmasıyla da, oyun severler tarafından beğeniyle karşılanmıştı.

Şu an için sadece Android cihazlarda kullanılabilir olan uygulamanın, iOS sürümüyse yakın bir zamanda App Store’da yerini alacak. Şu an için uygulama, bilgisayarınızda bulunan oyunları stream ederek Anroid cihazınıza yansıtıyor. Bunun için öncelikle uyarmak gerekirse, iyi bir internet bağlantınızın olması gerekmektedir. PlayStation Now sistemine benzer olan bu uygulama, bağlantı hızınıza göre kalite sunmakta.

Tamamen ücretsiz olan uygulamayı; telefon, tablet ve her iki işletim sistemine de sahip olan TV’lerden kullanabilirsiniz. iOS kullanıcılarına sunulmadan önce test aşamasından geçeceği belirtilen uygulama, eminiz ki kısa süre içerisinde iOS kullanıcıları için de mevcut olacaktır. Uygulamayı indirmek için burayı tıklayabilir ve sizde oyun deneyiminizi mobil cihazlarınıza kolay bir şekilde taşıyabilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.