Süper kahraman temalı telefonlar

Sinema filmler ve çizgi filmler ile süper kahramanlar kimileri için bir tutku. Akıllı telefon üreticileri de bunun farkında. Geçtiğimiz dönemlerde Marvel ve DC Comics’in karakterlerinin üzerinde yer aldığı bazı akıllı telefonlar üretildi. Bu modeller sını
Süper kahraman temalı telefonlar - Page 1
Bu konudaki en başarılı örneklerden biri Galaxy S6 Edge ve Iron Man Edition. Marvel’in efsane karakteri Iron Man’in renkleriyle süslenen Galaxy S6 Edge modeli, Asya pazarı için düşünüldü. Ayrıca telefonun kablosuz şarj standında da benzer bir tasarım uygulandı.
Süper kahraman temalı telefonlar - Page 2
Nokia Lumia 900 “Batman Kara Şovalye Yükseliyor”
Nokia, Microsoft’a satılmadan önce Batman karakterinin o meşhur logosuna yer vermişti. Sınırlı sayıda üretilen bu telefonu bulmak oldukça zor.
Süper kahraman temalı telefonlar - Page 3
Nokia Lumia 925 Superman Edition
Nokia, Lumia 925 modelinde de bir başka süper kahramana yer verdi. En eski süper kahramanlardan biri olan Superman, Lumia 925 modelini süsledi.
Süper kahraman temalı telefonlar - Page 4
Alcatel One Touch Idol Ultra Iron Man Edition
Alcaltel’in akıllı telefonlarını ülkemizde bulmak zor. Ancak Iron Man tutkunuzvarsa, bir şekilde temin edebilirsiniz. One Touch Idol Ultra modelinde Iron man teması kullanıldı.
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.