Mobil

Superonline'ın yeni sloganı 'Çünkü sadece iyisi yetmez'

Turkcell Superonline, yeni reklam kampanyasında "Çünkü sadece iyisi yetmez” " söylemi ile marka kimliğini ayrıcalıklı ve öncü bir konuma taşıyor.

Superonline'ın yeni sloganı  'Çünkü sadece iyisi yetmez'

Fiber teknolojisiyle, Türkiye'de ışık hızında internet çağını başlatan ve evlere kadar saniyede 1000 Mb internet götüren ilk ve tek operatör  olan Turkcell Superonline, internet kullanıcıları için daha iyisini sunmaya devam ediyor.

Turkcell Superonline, müşterilerine sunduğu en ileri teknolojiyi vurgulamak amacıyla oluşturduğu yeni imaj kampanyasında “Çünkü sadece iyisi yetmez” söylemiyle  en iyiyi arayanlarla markanın buluşmasını anlatıyor. “Daha da iyiye sahip olma" motivasyonunu tetiklemek ve mevcut olandan daha da ötesi olduğunu belirterek merak yaratabilmek amacıyla yola çıkılan kampanya; "geride kalmamak", iyinin de iyisine sahip olmak ve trendlerin öncüsü olmak isteyenlere yönelik olarak kurgulandı.

1353076116_mg3452.jpg-1.jpg

Turkcell Superonline bu kampanya ile birlikte, marka kimliğinde de bir yenilemeye giderek markasını  ayrıcalıklı, öncü bir konuma taşımayı hedefliyor.. Turkcell Superonline, interneti ne amaçla kullanırlarsa kullansınlar, müşterilerine  “ışık hızıyla” kaliteli internet bağlantısı sunmayı ve tüketicilerin öncelikli tercihi olmayı hedefliyor.

1353076142_mg4623.jpg.jpg

Güzel Sanatlar Saatchi & Saatchi tarafından hazırlanan kampanyanın filmlerinin yönetmenliğini, Kala Film’den Serter Tırmık yaptı. Çekimleri 3 gün boyunca 12 farklı dekor ve 5 farklı mekanda gerçekleştirilen üç ayrı film, karakterlerin internetteki farklı rolleri arasında küçük bir yolculuğa çıkıyor. Gladyatörden rock yıldızına, çiftçiden astroloğa, öğrenciden yarışçıya değişik kimliklere giren, kadın, erkek ve çocuktan oluşan 3 ana karakter, sanal dünyanın renkliliğini birebir sergiliyor. İnterneti farklı amaçlar için kullanan tüketicileri temsil eden karakterler, “internette sadece iyisi yetmez” diyorlar, Turkcell Superonline'la en iyi deneyimi yaşıyorlar.

1353076176_mg2759.jpg.jpg

Kampanya, 360 derece iletişim desteği alacak ve özellikle Turkcell Superonline’ın evlere kadar fiber hizmeti verdiği 12 şehir* başta olmak üzere  tüm yurtta yıl sonuna kadar görünür olacak.

Yorumlar
emre sular
arkadaş dağlara veriyor fiberi sehir iclerinde yok girinde herkes faydalansin.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.