Sürgülü Honor Magic 2 yüzünü gösterdi

Sürgülü telefon modeli Honor Magic 2 ile ilgili yeni bir video yayınlandı. Telefonun ön kamerası sürgülü bir tasarımla geliyor.

Sürgülü Honor Magic 2 yüzünü gösterdi

Huawei'nin alt markası olan Honor, uygun fiyatlı telefonlarıyla dikkat çekiyor. Bazı modelleri Huawei izleri taşısa da bazı modelleri de kendine özgü olan Honor yeni modeli olan Honor Magic 2 ile sürgü teknolojisini kullanacak. Sürgülü sistem ön kameranın gizlenmesini sağlarken, ekran/gövde oranının yüksek olmasını sağlıyor.

Sürgülü Honor Magic 2 yüzünü gösterdi

Yeni modelle ilgili olarak Honor tarafından yayınlanan meraklandırıcı bir video yayınlandı. Videoda telefonun ön kamerası net bir şekilde görülürken, sürgülü sistem net bir şekilde görülüyor. Paylaşılan videoda telefonun ekranı açıkken görülmediği için ekran gövde oranı anlaşılmıyor. Ancak bu teknoloji genelde ekranda kamera ve algıyıcılar yer kaplamadığı için daha büyük ekran oranı için tercih ediliyor.

İşte firma tarafından yayınlanan Honor Magic 2 meraklandırıcı videosu:

Honor Magic 2 hakkında bilinen detaylar

Daha önce Honor Magic 2 ile ilgili bazı bilgiler internete düşmüştü. Bunlar arasında 6 inç 2880x1440 piksel ekran, 40Watt hızlı şarj desteği, AMOLED ekran, 6 GB RAM, üçlü arka kamera gibi detaylar yer alıyor.

31 Ekim 2018 tarihinde resmi olarak tanıtılacak olan telefonun Türkiye'de de satılması bekleniyor. Çünkü Honor, ülkemizde de faaliyet gösteren bir marka ve genelde yurtdışında satılan ürünler Türkiye pazarına da sürülüyor.