Suya dayanıklı iPhone 6s kılıfları - Page 1

Listemizin ilk ve ikinci sırasında LifeProof markası bulunuyor. Markanın FRE isimli kılıf modeli 80 dolara satılıyor. Sıvı teması, kar ve toza karşı koruma sağlayan kılıf, suyun 2 metre altında 1 saat dayanıklılık vaad ediyor. Suyun dışında ise 2 metreden düşmelere karşı kırılmazlık garantisi veriliyor.

Fiyat: 80 Dolar

Suya dayanıklı iPhone 6s kılıfları - Page 2

İkinci sırada yine LifeProof markası var. Ancak bu kılıf listemizin en pahalı su geçirmeyen iPhone 6s kılıfı. Çünkü bu kılıf hem su geçirmiyor hem de içerisinde dahili bir pil var. Kılıfın içerisindeki pilin, iPhone 6s'in pil ömrünü ikiye katladığı iddia ediliyor.

Fiyat: 130 Dolar

Suya dayanıklı iPhone 6s kılıfları - Page 3

Seidio Obex markası, diğer kılıf modellerine göre nispeten kabul edilebilir bir fiyat düzeyinde. Kılıfın sarı, pembe, gri, siyah ve beyaz renk seçenekleri bulunuyor. Fiziksel darbeler haricinde suya dayanıklı olduğu vurgulanmış. Ancak bu kılıfla bir süre iddiası yok. Yani su altı çekimleri için uygun değil.

Fiyat: 70 Dolar

Suya dayanıklı iPhone 6s kılıfları - Page 4

Griffin Survivor Summit, yapısı ile güven veriyor. Üç katmanlı kılıf aynı zamanda IP55 sertifikasına sahip. Toz, yağmur suyu ve genel sıvı temaslarına karşı iddialı olduğu gibi, fiziksel darbelere karşı da dayanıklılık vaad ediliyor. Üretici 3 metreden düşüşlerde bile telefonun hasar almayacağını belirtiyor. Bu kılıf listemizin en uygun fiyatlı modeli.

Fiyat: 50 Dolar

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.