Mobil

T-Mobile iki gün içerisinde 100 bin Galaxy S5 önkayıt aldı!

Galaxy S5 eleştirilmesine rağmen yoğun ilgi göreceğe benziyor.


Mobil Dünya Kongresi 2014 kapsamında resmiyet kazanan Samsung'un yeni nesil akıllı telefonu Galaxy S5 için dünyanın önde gelen mobil operatör şirketleri ön kayıt sürecini başlattı. Amerika'nın önde gelen GSM operatörlerinden T-Mobile'ın kıdemli yöneticilerinden Mike Sievert, Twitter hesabından Galaxy S5 için iki gün içerisinde 100.000 kullanıcının ön kayıt oluşturduğunu açıkladı ve bunun bir rekor olduğunu ifade etti. Üstelik T-Mobile tarafından satışa sunulan Galaxy S5, Amerika'da SIM kilitsiz satılan Galaxy S4'ten 48 dolar daha pahalıya 672 dolara satılıyor.

1393487772_1.jpg

Galaxy S5 hem tasarım hem de donanım noktasında birçok kesim tarafından eleştirilmesine rağmen, sadece T-Mobile tarafından açılan ön kayıtta iki gün içerisinde 100.000 kullanıcının kayıt yaptırması telefona olan talebin yüksek olacağını gösteriyor. Galaxy S5'in 11 Nisan'da 155 ülkede raflardaki yerini alacağını hatırlatalım. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.