TCL 10 TABMAX uygun fiyatı ile Türkiye'de!

TCL'in iPad rakibi olan TCL 10 TABMAX modeli uygun fiyatı ile Türkiye'de satışa sunuldu. Tablet isteyenler bu modele mutlaka şans vermeli.

TCL 10 TABMAX uygun fiyatı ile Türkiye'de!

TCL yeni tableti ile Türkiye pazarında boy göstermeye başladı. TCL'in iPad rakibi tableti TCL 10 TABMAX, Türkiye'de çok uygun fiyatı ile raflardaki yerini aldı. Peki, bu tablet özellikleri ile bizlere neler sunuyor?

TCL 10 TABMAX özellikleri neler?

TCL 10 TABMAX ile kullanıcıların her yerde yaratıcı potansiyelini ortaya çıkarmak mümkün.  10.36 inç büyüklüğünde FHD+ çözünürlüğünde ekran, 8.3mm dar çerçeveler ve geniş ekran düzeni, kullanıcılara çizim ve yazı için boş bir tuval sunuyor.
 
İnternet üzerinde gezinirken ve Wi-Fi ağındayken bağlantıda kalma özgürlüğü sunan ve ayrıca 300 MB/sn'ye kadar indirme hızına sahip TCL 10 TABMAX, 8000mAh büyük kapasiteli uzun ömürlü pili tek bir kez şarjla sekiz saate kadar video izlemeyi mümkün kılarken beş saat süren oyunları da destekliyor.
 
TCL 10 TABMAX, kurumların ve bireylerin, güvenlik yamalarının ve büyük güncellemelerin garanti altına almasını sağlayan Google'ın Android Önerilen Kurumsal (AER) programından da yararlanıyor.

TCL 10 TABMAX

TCL 10 TABMAX, göz yorgunluğu sorununa çözüm bulmak için gün ışığında veya düşük ışık koşullarında titremeyen, zararlı mavi ışık taşımayan ve daha iyi parlaklık ve tonlamaya sahip akıllı göz koruması sunuyor. Çocuk Modu etkinleştirildiğinde, izleyici ekrana 25 cm yaklaşmışsa kullanıcıyı bilgilendiriyor ve göz koruması için daha fazla mesafe konmasını teşvik ediyor.
 
Ebeveyn kontrolleri, çocuk dostu arayüz ve eğlenceli eğitim içeriği sayesinde tablet zamanı eğlenceli ve yapıcı bir özellik kazanıyor. Kapsamlı kontroller sayesinde parola konabiliyor, site listesi yapılabiliyor, uygulamalar kurulabiliyor.  Çocuklar için zaman sınırları ayarlanabiliyor, çalışma veya dinlenme molaları verilebiliyor.

Çift hoparlörlü kurulumu daha doğal bir toplantı deneyimi sunarken, 8 megapiksel ön ve 13 megapiksel arka kameralar ilgi çekici ve verimli grup iletişimi sağlıyor.

Uzay grisi rengiyle satışa sunulan TCL 10 TABMAX'in fiyatı 2.199 TL olarak belirlendi.