Mobil

TCL CES 2019'da neler planlıyor?

Çinli firma TCL, CES 2019’da yeni bir Alcatel telefonu ve yeni ekran teknolojilerini tanıtacağını resmi olarak duyurdu! 


Çinli firma TCL, CES 2019’da yeni bir Alcatel telefonu ve yeni ekran teknolojilerini tanıtacağını resmi olarak duyurdu!  TCL henüz Alcatel telefonu hakkında detay paylaşmadı. Telefonun sızan bilgilere göre çentikli ve en az üç arka kameraya sahip olacağı belirtiliyor.

Yeni telefonun dışında TCL yeni ekran teknolojilerini de görücüye çıkaracak.

Firmanın tanıtacağı yeni teknolojilerinden biri de edge-to-edge dot (kenardan kenara nokta) ekranlar olacak. Ekran içi ahize veya kamera gibi bazı sürprizler de bekleniyor. Hep beraber bekleyip göreceğiz.

TCL CES 2019'da neler planlıyor?

Buna ek olarak tanıtılacak olan ekranlar, China Star Optoelectronics Technology tarafından tasarlanacak ve üretilecek. İlk aşamada ürünlerin sadece Çin pazarında satışa sunulması bekleniyor. Peki ya BlackBerry? İşte o konuda fazla umutlanmayın deriz.

Ancak TCL, ABD’de ve dünyanın diğer bölgelerinde yeni ortaklıklar kurarak BlackBerry markası adına farklı planları olduğunu daha öncesinde açıklamıştı. Peki ya sizin yeni Alcatel telefonundan beklentiniz nedir? Güzel bir şeyler göreceğimize inanıyor musunuz?

Teknolojioku olarak yerinde takip edip en yeni teknoloji haberlerini sizlere aktaracağımız CES 2019 ile ilgili merak ettiğiniz her şeyi özel sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.