Mobil

TED ile hiçbir konferansı kaçırmayın!

Konferans videolarını türkçe altyazı desteğiyle izleyebileceğiniz mükemmel bir uygulama.

TED ile hiçbir konferansı kaçırmayın!

Technology, entertainment ve desing kelimelerinin baş harflerinden oluşan TED, çeşitli kapsamlar altında ve sponsorluklar ile konferanslar düzenleyen ve konuşmaların izlenebildiği eğitici bir uygulamadır.

Türkçe de dahil olmak üzere birçok konuşma için alt yazı desteğine sahip olan TED, videoları çevrimdışı da izleyebilmek adına indirme desteği, sadece ses dinlemek isteyenler için ayrıca sesi indirebilme veya sadece konuşma metnini okuyabilme gibi özelliklere de sahip.

1381503692_img20131008214635.jpg

En iyi özelliklerinden birtanesi de sizin veya izleyip beğendiğiniz bir konferans videosunu arkadaşlarınız ile çeşitli sosyal ağlar üzerinden paylaşmanıza imkan tanıması.

TED,uygulamasının arayüzü'nün  tamamen Türkçe olması da ayrı bir kullanım kolaylığı sağlamakla birlikte alt yazı çevirisinin başarılı olduğunu da eklemek isterim.

Uygulamayı ilk indirdiğimde beni tatmin etmeyecek hissine kapılmıştım her android kullanıcısı gibi uygulamaların çoğunda Türkçe dil desteğinin olmaması kullanım açısından zor olduğunu biliyoruz.uygulamamız hem arayüz hemde videolarda sunduğu Türkçe dil desteği ile bu sorunumuzu ortadan kaldırıyor.

1381503932_img20131008214334.jpg

Cihazlarınızda mutlaka olması gereken uygulamayı dilerseniz aşağıdan yükleyebilirsiniz.

Google play store-TED

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.