Mobil

Tek elinizle SMS yazın!

FlyGrip size mesaj yazarken yada telefonunuzla başka işlevler yaparken size tek elle kullanma kolaylığı sağlar.


Eğer akıllı telefonunuzla mesaj çok yazıyorsanız yada tek elle kullanamayacak kadar beceriniz yoksa FlyGrip adında yeni bir araç size bu konuda yardımcı olmak için tasarlanmış. FlyGrip size mesaj yazarken yada telefonunuzla başka işlevler yaparken size tek elle kullanma kolaylığı sağlar.

FlyGrip herhangi bir akıllı telefonun arkasına monte edilebilir. Araç, telefona monte edildikten sonra kolay kullanım için parmaklarınızın içine yerleşeceği bir klip mevcut. Parmaklarınızı FlyGrip'e yerleştirdiğinizde parmaklarınızı sıkıca kavradığını göreceksiniz. Bu sayede yolda yürürken ve hareket halindeyken kendinizden emin bir şekilde telefonunuzu tek elle kullanabilirsiniz.

1341433620_flygrip.jpg

FlyGrip'in diğer bir faydası ise ayrıca yatay ve dikey bir şekilde masaüstüne koyup video izleyebileceğiniz bir kickstand olması. FlyGrip'i çeşitli renkleri ile mağazalarda 30 dolara satın alabilirsiniz.

Aşağıda tanıtım videosunu izleyebilirsiniz.

Yorumlar
bu cihazi turkiyede nerde bulabiliriz.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.