Mobil

Tek elle kullanım için en kompakt 2017 model akıllı telefonlar!

Küçük telefon severler için 2017 model en kompakt akıllı telefonlar.

Tek elle kullanım için en kompakt 2017 model akıllı telefonlar!

Akıllı telefonlar geliştikçe ekranları büyümeye devam ediyor. Eskiden popüler olan 5 inç altı telefonlar artık yok denecek kadar az kaldı. Ve 2017'de, bu kategoride daha az tercih edilen daha fazla seçenek varmış gibi görünüyor.

Hala küçük telefondan hoşlanan kullanıcılar var ve üstün özelliklere sahip kompakt telefon arayışı içindeler. Bu özel arayış için, genişliği açısından 70 mm'yi aşmayan, iyi çalışan ve iyi pil ömrü sağlayan, 5 inçlik veya daha küçük bir ekrana sahip telefonlar yer alıyor.

Kompakt telefon arayan mobil kullanıcılar, aşağıda ve sonraki sayfamızdaki listeyi inceleyebilir.

Apple iPhone 7 | iPhone 6s | iPhone SE

Apple, tek bir elle kolayca kullanabileceğiniz gerçek bir 'mini' telefon seti sunmak için birkaç şirketten biri olmayı sürdürdü. Hem 4 inç iPhone SE hem de 4.7 inç iPhone 7 ve 6S bu kategoriye giriyor. Tabii ki, fiyat olarak en uygunu iPhone SE modeli ve Apple, iPhone SE’yi 32GB'lık bir taban depolama seçeneği ve ekstra depolama alanına gereksinim duyanlar için de 128GB'lık bir sürüme sahip olarak güncelledi. iPhone SE 400 dolardan başlıyor. 550 dolarlık iPhone 6S, 4K video ve Apple'ın Live Photos desteklir. Buna karşın en yeni iPhone 7, 650 dolarlık fiyatıyla en pahalı ürün yelpazesine sahip ancak en iyi performans gösteren işlemcisi de var. Telefon, gelişmiş pil ömrü ve kamera performansı sunuyor.

 1495271741_13.jpg

Google Pixel

5 inç Google Pixel, iPhone serisi kadar kompakt değil, kriterlerimize uyuyor ve ( eğer bulabilirseniz) gerçekten mükemmel bir cihaz. Pixel, kullandığımız tüm Android telefonların en iyi performansını sunuyor. Bugüne kadar bir cep telefonundaki en iyi kameraya sahip. Bu, güncellenme garantisi ile birleşince, Pixel, kompakt bir Android telefonu arayan kullanıcılar için en iyi Android seçenek haline geliyor. Pixel'in fiyatı 650 $'dan başlıyor.

 1495271694_pixel-c.jpg

Samsung Galaxy A3 (2017)

Küçük ve uygun fiyatlı telefonlar artık bu kadar yaygın değildir. Bu nedenle, 2017 yılının başında 4.7 inç Galaxy A3'ü (2017) memnuniyetle karşıladık. Bu çok hesaplı telefon büyük bir cam ve metal tasarım, su koruma, yeni USB-C bağlantı noktası ve Samsung'un modern arayüzüne sahip.

 1495271712_a3-.jpg

Xiaomi Redmi 4 Prime

Son olarak, Xiaomi Redmi 4 Prime var. Bu, bahsedilen seçeneklerin içinde en iyi olanı ancak, bir dezavantajı var. 4,100 mAh pil ve modern Snapdragon 625 sistem çipi ile çalışan 5 inç ekran Redmi 4 Prime, Amerika Birleşik Devletleri'nde ve / veya Avrupa'da resmi olarak bulunmamaktadır. İthalat yapabilirsiniz, ancak bunu yaparsanız fiyat artar. Eğer bir risk almak istiyorsan Redmi 4 Prime, iyi bir pil ömrü, iyi görünümlü ekran ve 200 $'ın altında fiyatına göre iyi bir kamera sunuyor.

1495271731_mi-.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.