Mobil

TeknolojiOku.com Android uygulaması güncellendi

TeknolojiOku.com Android uygulaması modern bir arayüze kavuştu. Uygulamayı kullanmak artık daha keyifli.

TeknolojiOku.com Android uygulaması güncellendi

Eylül 2011’den bu yana Android platformunda yer alan Teknolojioku.com mobil uygulaması güncellendi. iOS uygulaması ise kısa süre sonra AppStore'da yerini alacak. Teknoloji dünyasından en güncel haberleri anında takip edeceğiniz TeknolojiOku.com Android uygulaması, Google’ın Android 5.0’da yer verdiği Materyal Tasarım’la uyumlu hale geldi. Yeni renk düzeni ve kullanıcı dostu arayüzüyle güncel, donanım, yazılım, internet, mobil, oyun ve güvenlik kategorilerine ait haberleri artık daha kolay okuyacaksınız.

TeknolojiOku.com Android uygulaması tamamen yenilenirken, yeni navigasyon sistemiyle kategorilere tek bir dokunuşla erişebileceksiniz. Uygulama anasayfasında yer alan yeni kategori düzeni sayesinde ise sadece ilgili kategoriye ait haberleri bulabilirsiniz.

1426162043_1.jpg1426162057_2.jpg

TeknolojiOku.com’un Android uygulamasında yeni bir habere geçiş için artık geri butonunu kullanmanıza gerek kalmayacak. Sağa sola doğru yapacağınız kaydırma hareketleriyle haberler arasında geçiş yapabilirsiniz.

Yenikler bunlarla sınırlı değil. TeknolojiOku.com Android uygulamasında herhangi bir içeriği tek bir dokunuşla sosyal mecralarda paylaşabilir ya da ilgili linki mesaj olarak gönderebilirsiniz.  

Galeri bölümünde de kayda değer gelişmelerden söz etmek mümkün. Tam ekran galeri özelliğine kavuşan uygulamada galerilerle ilgili açıklamaları da artık görebileceksiniz.

Yenilikler

Uygulama tamamen yenilendi!

+ Yeni navigasyon sistemi. Alt kategoriler arasında doğrudan geçiş.

+ Yeni kategori menüsü.

+ Haber detayları arasında sağa sola sürükleyerek geçiş

+ Listelemede doğrudan paylaşım

+ Tam ekran galeri özelliği

+ Akıllı içerik yükleme sistemi

+ İmaj cache'leme, bandwith tasarrufu

Android 4.1 Jelly Bean ve üzeri sürüme sahip mobil cihazlar tarafından desteklenen TenolojiOku.com Android uygulamasını ’dan ücretsiz temin edebilirsiniz. 

1426162116_3.jpg1426162124_4.jpg

1426162232_5.jpg1426162185_6.jpg

Editörün notu: Uygulamamız ile ilgili eleştiri ve isteklerini yorum kısmından veya mail adreslerimizden bize ulaştırabilirsiniz.

Yorumlar
Lara
Açıkçası ben özellikle bozduklarını düşünmeye başladım Annemde bende Samsung j6 ve j7 kullanıyoruz aynı hafta da üncelleme geldi gyüklendi ve telefonlar tabiri caizse sapıttı kullanılmaz haldeler Anneme dün yeni cihaz aldık mecbure ,bede bir ay idare edip alıcam
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.