Mobil

Telefon görüşmeleri ve SMS artık Ücretsiz!

Bütün dünyada 40 milyondan fazla kişi indirdi!.. Üstelik ücretsiz.


Ücretsiz konuşma imkanı sunan ve GSM operatörlerini etkileyebilecek bir program; Viber. Önce iPhone için yazılan uygulamanın şimdi de Android sürümü mevcut. Ve artık sadece iPhone ile iPhone arasında değil.. Karma olarak kullanılabilen bu mükemmel program ücretsiz aramanın yanı sıra ücretsiz SMS gönderme imkanı da sunuyor.

Skype uygulamasına benzetilen bu uygulama sizi uzun üyelik işlemleri ile uğraştırmıyor, indirip kuruyorsunuz ve cep telefonunuza gelen şifreyi girdikten ( doğrulama için gerekli ) sonra anında konuşmaya başlıyorsunuz.Aynısını Türk Telekom'da yapıyor ama...

Bu programın aynısını Türk Telekom Wirefonla yapıyor ama dakikası 9 kuruştan konuşturuyor. Şimdi ise Viber ile tamamen ücretsiz. İhtiyacınız olan tek şey Wi-Fi bağlantısı veya 3G bağlantısı. Tabi bir de Android işletim sistemli cep telefonu yada bir iPhone.Uygulamayı indirmek için;

Android kullanıcıları; indirmek için tıklayınız.

iPhone kullanıcıları; indirmek için tıklayınız.Uygulamadan bir kaç ekran görüntüsü;

Uygulamanın tanıdım videosu;

Yorumlar
Misafir
Baya bir geride kalmışsınız teknolojinin :) bu uygulama piyasaya sürüleli baya oldu :) günaydın
Cevapla
Misafir
Dediğiniz gibi baya oldu piyasaya çıkalı. Ancak sadece iPhone'larda kullanılabiliyordu ve iPhone'u tercih eden kullanıcılar "iPhone'lar arasında ücretsiz konuşulabiliyor" diyorlardı. Android'e kararlı sürüm henüz yeni sayıldığı için biz de kullanıcılarımızı bilgilendirmek istedik. Haberin yapılma nedeni budur.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.