Telefon görüşmesi kaydeden 5 uygulama - Page 1

Call Recorder – ACR: Yine 1 Milyondan fazla indirme ve 4.4/5 olarak puan verilmiş sadece 5.4 MB boyutunda olan başarılı uygulamalardan biri olan Call Recorder – ACR, en son Mayıs 2015’te güncellenmiş. Bu uygulama tamamen ücretsiz, herhangi bir ücretli sürümü bulunmuyor. Eğer isterseniz, telefon görüşmeleriniz bittikten sonra otomatik olarak e-posta yollatabiliyorsunuz. Farklı formatla ses kayıt edebilen uygulama için akıllı telefonunuzda Android 2.3 ve üzeri bir Android olması yeterli.

Telefon görüşmesi kaydeden 5 uygulama - Page 2

Call Recorder: 10 Milyondan fazla kişi tarafından indirilmiş olan Call Recorder uygulaması 4.0/5 şeklinde derecelendirilmiş ve sadece 2.1 MB boyutunda. Uygulama en son Nisan 2015’te güncellenmiş. Uygulama büyük ölçüde ücretsiz ancak görüşmelerin bulut depolama hesabınızla depolanmasını istiyorsanız veya ses kayıtlarının otomatik olarak e-posta olarak gönderilmesini istiyorsanız Pro sürümünü almanız gerekebilir. Call Recorder’ın Google Play Store’daki ikonu oldukça nostaljik görünüyor ancak Google’ın materyal tasarım anlayışına sahip tek ses kaydetme uygulaması bu.

Telefon görüşmesi kaydeden 5 uygulama - Page 3

Automatic Call Recorder: Uygulama en son geçtiğimiz Şubat ayında güncellenmiş. 1 Milyondan fazla indirilmeye sahip olan uygulama kullanıcılar tarafından 4.2/5 şeklinde derecelendirilmiş. Sadece 6.5 MB boyutunda olan uygulama ücretsiz ancak bazı ek özellikler için 5.70 TL’lik Pro sürümünü almanız gerekebiliyor. Uygulamanın en büyük avantajı piyasadaki çoğu akıllı telefonla uyumlu olması. Eğer telefonunuzda çalışmazsa, Ayarlar menüsünden farklı ayarlarla deneyebiliyorsunuz.

Telefon görüşmesi kaydeden 5 uygulama - Page 4

Call recorder (Free): 1 Milyondan fazla indirilmeye sahip bir diğer uygulama Call recorder (Free) isimli uygulama. 4.2/5 şeklinde derecelendirilmiş ve 5.2 MB boyutunda uygulama en son Mayıs 2015’te güncellenmiş. Call recorder (Free)’yi kullanabilmek için en az Android 4.0 sürümüne sahip bir cihazınız olması gerekiyor. Rus yapımı olan uygulamanın ek özellikleri için paralı sürümünü almanız gerekebilir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.