Telefonlarınızdan oynayabileceğiniz 10 bilgisayar oyunu! - Page 1

Çin'de keşfedilen ve kısa zaman içinde tüm kıtalara hızla yayılan koronavirüs salgını sebebi ile ülkemizde de çeşitli önlemler alındığını biliyoruz. Uzmanlar virüsün bulaşmasını engellemek için en çok kalabalık ortamlardan uzak durulması gerektiğini söylüyor. Uzmanların ve yetkililerin bu çağrılarına kulak veren bir çok marka da gerek çalışan gerekse müşteri sağlığını korumak için mağazalarını kapama yoluna gitti. LC Waikiki, Beymen, Kiğılı, Boyner, YKM, Vakko,  Network, Karaca, Yargıcı, Twigy, Roman, Mudo, Efor, Faik Sönmez, B&G, Ikea, Gratis, Paşabahçe, Decathlon, Hotiç Marks & Spencer, GAP, Samsonite, İpekyol, Tumi, Flo, Desa, U.S Polo, Greyder, Lufian, Altınyıldız, Avva, Machka, Twist ise bu uyarıları dikkate alarak kapatma kararı alan ilk mağazalardan oldu.


Bunun yanında Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, "Sağlık Bakanlığımız ile süreci hassasiyetle takip ediyoruz. Okullardaki eğitime ara verilmesi kararını virüsün dünyadaki yayılımı ve Bilim Kurulunun verileri doğrultusunda aldık. Okulların açılabilmesi için de yine Bilim Kurulunun verilerine ihtiyacımız var. Durum netleştiğinde alınacak kararları tüm halkımızla paylaşacağız." açıklamasında bulundu ve ardından EBA TV ile uzaktan eğitim verilerek bir çözüm bulundu.


65 yaş üzeri vatandaşlarımıza sokağa çıkma yasağı geldi, bazı kamu kurum ve kuruluşlarının çalışma saatleri kısıtlandı vs derken, hepimiz evlerimize kapanır duruma geldik. Evde canımız sıkılmasın diye de, film ve dizilere sardık, oyun oynayarak eğlenceli vakit geçirmeye çalıştık, kitap okuma keyfinin zirvesine ulaştık.


Biz de bu anlamda sizlere faydalı olmak adına son zamanlarda oyun ve film tavsiyelerimizin olduğu içeriklerimizi artırdık. Şimdi de sizleri, eskiden oynamalara doyamadığımız birbirinden güzel 10 retro oyununun bulunduğu listemizle başbaşa bırakıyoruz. Üstelik bu oyunları telefonunuzda oynayabilmeniz için linklerini de paylaştık.


İşte Telefonlarınızdan oynayabileceğiniz 10 bilgisayar oyunu;

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.