Telefonunuz için en iyi 10 Android uygulama! - Page 1

Quik
Quik ile sadece bir kaç dokunuşla harika videolar oluşturabilirsin. Sevdiğin fotoğrafları ve videoları seç, bırak Quik sihrini konuştursun. Saniyeler içinde en harika anları bulur, geçişler ve efektler ekleyip her şeyi müziğin temposuna göre ayarlar. Hikayeni metin, müzik ve daha birçok şey ile özelleştirip sonrasında arkadaşlarınla kolayca paylaş. Düzenlemek hiç bu kadar hızlı veya eğlenceli olmamıştı.

Telefonunuz için en iyi 10 Android uygulama! - Page 2

LastPass Password Manager
LastPass dünyanın her tarafındaki insanlar içi çevrimiçi hayatı kolaylaştıran ödüllü bir parola yöneticisidir. Bu gün ücretsiz deneyin - şu ana kadar nasıl bir parola yöneticisi kullanmadan yaşadığınıza şaşıracaksınız!

Telefonunuz için en iyi 10 Android uygulama! - Page 3

YouTube Music
Aradığınız içerikleri kolayca bulmanıza ve yeni müzikler keşfetmenize olanak tanıyan yeni bir müzik uygulamasıdır. Ruh halinize, zevklerinize ve çevrenizdeki popüler içeriklere bağlı olarak sunulan oynatma listelerini keşfedin.

Telefonunuz için en iyi 10 Android uygulama! - Page 4

AirDroid
AirDroid Android telefon veya tabletinize Windows, Mac veya Web'den, kablosuz ve ücretsiz erişmenizi ve düzenlemenizi sağlıyor.
Aramalar, SMSler ve izin verdiğiniz uygulama bildirimleri sizin odaklandığınız büyük ekranda gösterilir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.