Mobil

Telefonunuza elinizi sallayarak cevap verin

Galaxy S4’teki muhteşem özellik şimdi Play Store’da

Telefonunuza elinizi sallayarak cevap verin

Air Call-Accept Android uygulama marketine yeni girmiş uygulamalardan biri. Uygulama sayesinde telefonunuz çaldığında, yakınlık sensörü sayesinde titreterek telefona cevap verebiliyorsunuz.

Galaxy S4’teki süslü özellikler arasına bu sallayarak cevap verme özelliği de eklenmiş oldu. Telefonun üzerinde elinizi sallayarak yaptığınız hareketle çalan telefona dokunmadan cevap verebiliyorsunuz.

1374888181_aircallaccept.png

Galaxy S4’te bulunan bu özellik şimdi diğer Android telefonlar için de aktive ediliyor ve ücretsiz versiyonuyla geliyor. Ücretli sürümde cevap vermeye ek olarak, aramayı reddetme, hoparlörü açma ve reddedilen çağrılara mesaj gönderme seçenekleri de bulunuyor.

Galaxy S4’te bulunan bu çekici özelliği telefonunuza hemen indirin.

Ücretsiz versiyonu buradan indirin.

Yorumlar
Erhan
Yaa insan cahil olmasın, eleştirmek güzeldir ama üretici olarak, mantıklı olarak eleştirirsen eğer... Sana bu özelliğin saçma olmadığı ile ilgili birçok madde yazardım ama, Samsung için çalışmıyorum... Samsungcu falan da değilim... Ama adamlar gayet mantıklı ve gerekli birşey yapmış...
Cevapla
Misafir
sallayinca icindeki parcalar bozulmasin: )
Cevapla
Misafir
elleriniz kirli olduğunda işe yarayabilir.
Cevapla
Misafir
Araç kullanırken cevapla menüsünü ararsınız dokunmaya çalışır uğraşırsınız, dikkat dağıtır. Gayet güzel bir çözüm ama android androidi eleştirince sizinki gibi bir yorum çıkıyor ortaya.
Cevapla
ibrahim
Sallayana kadar cevapla menüsüne basarım bu kadar basit sacmalamaya başladılar artık
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.