Hesap Cüzdanım :

Bu akıllı uygulama yardımıyla gelir-gider kaydı tutarak paranızı daha etkin kullanmanız mümkün. Belli giderlerinizi “düzenli” kategorisine aktararak sonraki aylar için yapacağınız hesaplara kolaylık sağlayabilirsiniz. Bütçenize göre hedeflerinizin yapılabilirliğini inceleyebilir ve hesap/fatura ödemelerinin bakiyenizden otomatik olarak düşülmesini ayarlayabilirsiniz. Ayrıca aylık harcama-tasarruf verileriniz tablo veya grafik olarak görüntülenebiliyor. Uygulamanın ana ekranınız için etkili bir widget’ı ve şifre koruma özelliği bulunuyor.

FlatMate:

Aynı evi paylaşan insanlar arasında kiralar ve giderlerin ödenmesi konusunda çıkan sorunların genellikle ardı arkası kesilmez. Flatmate, işte bu sorunu çözmek üzere tasarlanmış bir uygulama. Ev için bir ödeme yaptığınızda gider miktarını ekrana giriyorsunuz ve kişi başı ödenmesi gereken ücret uygulama tarafından hesaplanıp görüntüleniyor. Ev arkadaşlarınız da ödemeleri gereken para miktarını direkt olarak inceleyebiliyorlar. Uygulamanın arkasında oldukça basit görünen bu fikir var ve son derece de işe yarıyor.

Lendstar uygulaması, yaptığınız işlemlerin takibini elden bırakmadan istediğiniz şahıs veya kurumlar ile para değiş tokuşu yapmanıza olanak tanıyor. Ortak ödenmesi gereken bir faturayla karşılaştığınızda hesabı uygulamaya giriyorsunuz ve tüm kullanıcıların ne kadar ödemesi gerektiği uygulama tarafından otomatik olarak belirleniyor.

Microsoft Office Mobile sayesinde artık birer klasik haline gelmiş Excel, Word ve PowerPoint gibi araçlar tam sürümleriyle akıllı telefon ve tabletlerde de kişisel kullanım için hazır haldeler. Fakat tablet ve telefon versiyonları arasında önemli farklar bulunuyor. Örneğin cep telefonu sürümleri ile dosyalar üzerinde ufak değişiklikler yapmak mümkün iken, tabletler için tasarlanan sürümlerinde bu değişiklikler çok daha ayrıntılı olabiliyor. Bu uygulamalar bilgisayar versiyonlarındaki hemen her özelliği yerine getirebiliyorlar. İki cihaz türü için hazırlanan uygulamalar da oldukça iyi uyarlanmış. iOS için Microsoft, belli araçlar için özelleştirilmiş uygulamalar sunuyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.