1. Wikitude
Geziyorsun. Ondan güzel ne var? Neyse dikkat dağıtmayalım, gezerken gördüğün muhtemelen tarihi bir yere bu uygulamayı açıp aduket misali tutuyorsun. Yerin bilgisi vs hoop cebinde!

2. VivaVideo
Kullanımı kolay, basit. fotoğraflarınızdan video yapıyorsunuz, fona müzik ekliyorsunuz. Güzel temaları da var. Hemen yapıp bir tane sevgiline yolla bak nasıl da hoşuna gidecek keretanın :)

3. TED
Evet evet biliyorum hepiniz birer belgesel kurdusunuz ve evet Legedema'nın başına gelenler yıllar geçti ama hala kalbini acıtıyor.
Vahşi yaşam bir yanda dursun, modern dünyada yaptıkları işlerde öne çıkmış isimler bize anlatıyorlar ne yapmışlar (bizim anlayacağımız dilde elbette!) ve bunu nasıl başarmışlar? Üstelik bunu ilham verici bi' şekilde anlatıyorlar. Video bitince atomu parçalayacak gücü buluyorsun kendinde!

4. Telegram
Ben whatsapp'a yapılan gereksiz yüklenmeyi adil bulmuyorum arkadaşlar. Telegram başta olmak üzere bir sürü kaliteli iletişim uygulaması var. Telefonun sms uygulamasından fazla kullanılan mesajlaşma uygulaması mı olurmuş ya? Ama oluyor işte. Velhasıl kelam Telegram'ın çıkartmaları güzel, ortamı temiz, yığılma yok. Severek kullanıyoruz...

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.