Telefonunuzu şarj eden 5 alternatif ürün! - Page 1

Mophie, MFi yani Made for iPhone lisansına sahip aksesuar üreticilerinden bir tanesi. Markanın Powerstation 1X isimli güç kaynağı oldukça ince şık bir görünüme sahip. Güç kaynağı 40 Dolara satılıyor, kapasitesi ise 2000 mAh. iPhone 6 ve iPhone 6s’i bir kez sıfırdan şarj edebiliyorsunuz.

Telefonunuzu şarj eden 5 alternatif ürün! - Page 2

PowerMe, popüler fon sitesi IndieGogo’da büyük ilgi gören bir ürün oldu. Bileklik gibi her an yanınızda taşıyabileceğiniz bu ürün USB-C ile uyumlu ve mobil cihazlarınızı her an şarj edebilmeniz için tasarlanmış. Bir metrelik şarj kablosunu yanınızda taşımak yerine PowerMe oldukça pratik bir ürün ve sadece 11 Dolara satışa çıkacak.

Telefonunuzu şarj eden 5 alternatif ürün! - Page 3

I’mUp isimli ürün aslında klasik bir güç kaynağı ancak son derece kolay taşınabiliyor çünkü boyutları son derece makul. 4300 mAh kapasiteli bu güç kaynağı, özellikle kadınların hoşuna gidebilecek bir özelliğe de sahip. Güç kaynağının üst tarafında açılabilen bir ayna bulunuyor. Ürün, renkleriyle de kadınlara hitap ediyor. Fiyatı 89 Dolar.

Telefonunuzu şarj eden 5 alternatif ürün! - Page 4

PowerGo-Go listemizin en farklı çözümü. iPhone’a kablosuz şarj özelliği kazandıran bir kılıfla dikkat çeken PowerGo-Go markası aynı zamanda bu kılıf ile uyumlu güç kaynakları da üretiyor. Araç içi veya evde kullanabileceğiniz bu ürünler ile şarj kablonuzun nerede olduğunu bile unutabilirsiniz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.