Popüler performans testi uygulaması AnTuTu, Tester uygulamasıyla karşımızda. AnTuTu Tester, dokunmatik ekran, batarya ve işlemci konusunda sizi bilgilendiren bir test uygulaması. İşlemler sonrasında diğer telefonlar ile olan karşılaştırma ekranına ulaşabilmek önemli bir avantaj. Ancak bu yeterli değilse listemize devam edin çünkü ilerideki uygulamalar çok daha detaylı.

Google Play Store: AnTuTu Tester (Ücretsiz)

Phone Doctor Plus isimli uygulama öncelikle Türkçe dil desteği ile dikkat çekiyor. Uygulama Android ve iOS platformları için kullanılabiliyor ve ücretsiz. Telefonlarda bulunan 25 ana özelliği hızlı bir şekilde kontrol etmenizi sağlayan uygulama ücretsiz olarak Google Play Store’da yer alıyor.

Google Play Store: Phone Doctor Plus (Ücretsiz)

Phone Tester, sensörler, Wi-fi, GSM modülü, GPS, dokunmatik ekran, kamera gibi özelliklerin test edilmesine olanak tanıyor. Yani tek bir ekranda akıllı telefonların temel özelliklerini test edebiliyorsunuz. Uygulama aynı zamanda sistem bilgisini de detaylı olarak listeliyor.

Google Play Store: Phone Tester (Ücretsiz)

Sensor Box, isminden de anlaşılabileceği üzere sadece telefonunuzun sensörlerini listeliyor. Hareket, yakınlık, sıcaklık, manyetik alan, basınç gibi neredeyse akıllı telefonlarda olabilecek tüm sensörleri bu uygulama ile test edebiliyorsunuz.

Google Play Store: Sensor Box (Ücretsiz)

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.