Mobil

Telekom Sektöründe 4. Büyük WolfCell, 4G ile geliyor

Enigma teknolojisi ile GSM sektöründe bir ilk "WolfCell"

Telekom Sektöründe 4. Büyük WolfCell, 4G ile geliyor

Türkiye’nin 30 milyondan fazla aboneye sahip 1 numaralı oyun şirketi Joygame, Telekom sektörüne WOLFCELL ile merhaba diyor. ENIGMA teknolojisi ile hatların hiçbir şekilde dinlenemeyeceğini dile getiren Joygame yetkilileri 4G ve ENIGMA ile Türkiye’de çığır açacaklarını dile getiriyor.

Wolfteam’in yayıncı şirketi Joygame, çok farklı bir sektöre el attı. Şirket, Wolfcell isimli bir GSM operatörünü Nisan ayında faaliyete geçireceklerini açıkladı

Türkiye’nin 30 milyondan fazla en büyük oyuncu topluluğuna sahip olan MMOFPS oyunu Wolfteam,  bu kez sadece oyun severleri değil, tüm Türkiye’yi hedefliyor. “Hızlı ve Dinlenemez” sloganı ile Wolfcell isimli GSM operatörünü tanıtan Joygame, Türkiye’ye ENIGMA ve 4G teknolojisi sunan ilk GSM şirketi olacak.

1427871199_joygameden-yeni-dinlenemez-gsm-operatoru-wolfcell.jpg

Wolfcell Edirne’den Kars’a tüm Türkiye’de kullanılabiliyor. Faturalı ve Faturasız seçenekleri ile tüketicinin karşısına çıkan Wolfcell, çekim gücü ile de oldukça iddialı. Tarifelerinde Türkiye’nin genç kitlesine ve oyuncularına ekstra avantajlar sunan Wolfcell’in aylık 7 GB internet, Wolfcell içi sınırsız konuşma, her yöne 30.000 dk/SMS ve her eve ücretsiz fiber internet gibi avantajları bulunuyor.

Joygame’nin Pazarlama Direktörü Ozan Aydemir, Wolfcell ile ilgili şunları söyledi;

”Son 6 yıldır milyonlarca gencimize dijital eğlenceyi sunan şirket olarak, bu sene başında onlara gençliklerini doyasıya paylaşabilecekleri ve rahat, özgür olabilecekleri bir platform yaratmak istedik. Kore’li ortaklarımız ile geliştirdiğimiz ENIGMA sistemi ile artık hiçbir telefon konuşması kayıt altına alınamayacak. Özgürce gençlerimiz konuşacak sırlar sır olarak kalacak. 4G teknolojisini çok değerli bir konu olarak özellikle ortaya atmadık çünkü bunu zaten standart getirmemiz gereken bir hizmet olarak görüyoruz. ENIGMA sistemi hakkında çok fazla yorum ya da detay vermem doğru olmaz ama kısaca şunu söyleyebilirim; yeni era’nın başlangıcı WOLFCELL olacak. Çünkü bu teknolojiyi geliştirerek farklı alanlarda da kullanacağız”

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.