Mobil

Temple Run: Oz, iOS ve Android platformu için yayınlandı

Yakın zamanda beyaz perdeye taşınacak Oz: The Great and Powerful" filminin esinlenerek oluşturulan Temple Run Oz: Sonsuz koşuda keyifli bir mücadele sergiliyor.

Temple Run: Oz, iOS ve Android platformu için yayınlandı

Disney tarafından oluşturulan "Büyük ve Kudretli" film Oz’dan esinlenerek oluşturulan Temple Run: Oz, Play Store ve App Store’daki yerini aldı. Hatırlanacağı üzere Imangi Studios kısa süre önce Temple Run 2’yi kullanıcıların beğenisine sunmuş ve oyun tıpkı birinci seride olduğu gibi indirme rekoru kırmıştı.

Temple Run: Oz ise fazlasıyla beğenilen oyun serisine farklı bir oyuncu deneyimi getiriyor. Filmden esinlenerek hazırlanan çevre şartları ve karakterler, farklı mekanların keşfedilmesi,   çevre şartlarının değiştirilmesi ve süreç içerisinde sunulacak güncellemelerle daha zorlu bir koşunun sunulduğu Temple Run: Oz, Play Store’da 0.99$, App Store’da ise 1.79 TL’den kullanıcıların beğenisine sunuldu.

Appstore - Temple Run Oz
Google Play - Temple Run Oz

Yorumlar
Misafir
oyun harika ötesi gercekten
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.