Termal kameraya sahip ilk akıllı telefon! - Page 1

CAT uzun zamandır akıllı telefon pazarında kendine farklı bir yer edinmeye çalışıyor. Özellile S40 ve S50 ile birçok kesmin takdirii toplayan firma bu sefer kimsenin aklına gelmeyeni yapıyor ve tamamen işe yönelik bir ürün ile karşımıza çıkıyor.

Termal kameraya sahip ilk akıllı telefon! - Page 2

CAT S60 ile bize termal kameranın akıll ıtelefonlarda kullanılabileceğini ispatlıyor ve yeni telefonunda 15 ile 30 metre mesafeden tarama yapabilen bir termal kamera kullanıyor.
Termal kameranın video çekim özelliği olduğunu da belirtelim. 640x480 pilksel boyutunda video çekimine imkan tanıyan S60'ın oldukça şık göründüğünü belirtelim.

Termal kameraya sahip ilk akıllı telefon! - Page 3

CAT S60 oldukça güçlendirilmiş olarak karşımıza çıkıyor. Ekranı 1mm kalınlığında Gorilla Glass 4 ile kaplı ve firma 1,8 metreden düşemelere karşı ürüne zarar gelmeyeceğinin garantisini veriyor.
4,7 inç 1280x720 piskel ekran, Snapdragon 617 işlemci, 32GB depolama 3GB RAM ile gelen telefon Android 6.0 Marshmallow ile çalışıyor...
5 metreye kadar su geçirmezlik sunan CAT S60'ın önümzüdeki günlerde 650 dolar /650 €'dan satışa sunulacağını da hatırlatalım.

Termal kameraya sahip ilk akıllı telefon! - Page 4

Amerikanın ünlü iş makinesi üreticisi CAT yani Caterpillar ürettiği ürünler ile her daim sağlamlığın ve gücün simgesi olmuştur. Ülkemizde kışlık botları ile tanıdığımız CAT markasının farklı ürünlere sahip olduğunu hemen hatırlatalım.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.