Mobil

Timely Alarm Clock ile işe, okula geç kalmayın!

Timely görünümünü kişiselleştirebildiğiniz çok güzel bir alarm saat uygulamasıdır.

Timely Alarm Clock ile işe, okula geç kalmayın!

Google play mağazasında yer alan "Timely Alarm Clock" Adında ki uygulamamız senkronizasyon özelliği sayesinde Android cihazlarınız arasında alarm ve ayarlarınızı paylaşmanızı sağlıyor.  Böylece her cihazda ayar yapmanıza gerek kalmıyor. Basit ve kullanıcı dostu bir arayüze sahip olan uygulama geniş bir kişiselleştirme imkanını da bizlere sunuyor

Uygulamamızın üç temel işlevi bulunuyor: ★Çalar saat ★Kronometre ★Zamanlayıcı

Bu işlevler arasında ekranı sağa ve sola sürükleyerek  geçiş yapabiliyorsunuz ve uygulama her bir işlevi yerine getirirken göze hitap eden animasyonlar kullanıyor.

1381296824_resim1timely-alarm-clock-8.jpg

Çalar saatlerin  hemen hergün kullandığımız ve sabahları akıllı cihazlarımız da  karşımıza çıkan ilk uygulama olduğunu hatırlatmakta fayda var. Cihazlarımız ile birlikte gelen çalar saat uygulamalarının aksine uygulamada çok sayıda kulak tırmalamayan alarm sesi bulunuyor. Böyle bir uygulamaya ihtiyacım  var diyorsanız  uygulamamızı buradan tablet ve telefonlarınıza yükleyebilirsiniz.

Bir sonraki uygulama inceleme yazımızda görüşmek dileğiyle...

    

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.