Mobil

True Emoji ile iPhone X'teki Animoji diğer iPhone'lara geldi

True Emoji uygulaması ile iPhone X'in Animoji özelliğini diğer iPhone modellerinde de kullanabiliyorsunuz.


Apple, iPhone X'in TrueDepth kamera özelliği sayesinde emojilere yeni bir soluk kazandırmıştı. Animoji olarak isimlendirilen yeni nesil emojiler, yüzünüzün hareketlerini ve sesinizi anlık olarak emojilere aktarıyordu. Sadece iPhone X'e özel olan Animoji özelliği, True Emoji uygulaması ile diğer iPhone modellerine de geldi.

True Emoji, bir iMessage sticker'ı olarak karşımıza çıkıyor. Firmanın kendi tasarladığı emoji stillerini barındıran True Emoji, yüz hareketlerinizi algılıyor ve bunu emojiye aktarıyor. True Emoji, yüzünü algıladıktan sonra video çekebilir ve bunu iMessage ile arkadaşlarınıza gönderebilirsiniz.

1511163183_ekran-resmi-2017-11-20-10.38.21.png

iPhone X'teki Animoji kadar stabil çalışmasa da True Emoji şimdilik diğer iPhone modelleri tek alternatif görünüyor. Alan derinliği ve biyometrik yüz tanıma sistemi okuma özelliği olmayan iPhone'lara Animoji'nin gelmesi şimdilik teorik açıdan imkansız görünüyor. Eğer Animoji'nin nasıl çalıştığını merak ediyorsanız True Emoji'yi aşağıdan indirebilirsiniz.

True Emoji indir

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.