Mobil

Tüm Nokia telefonlar Android P güncellemesi alacak!

HMD Global, tüm Nokia model telefonlarına Android P güncellemesi geleceğinin sözünü verdi.

Tüm Nokia telefonlar Android P güncellemesi alacak!

HMD Global, son dönemlerde akıllı telefon piyasasında kendisinden fazlasıyla söz ettirmeyi başarıyor. Elbette bunda Nokia markası altında piyasaya sundukları telefonların kaliteli olmasının yanı sıra, kurdukları muhteşem müşteri ilişkilerinin de büyük katkısı var. Dur durak bilmeden çalışmalarına tüm hızıyla devam eden şirket, anlaşılan çalışmalarını kolay kolay duraksatacak gibi gözükmüyor.

Geçtiğimiz dönemlerde HMD Global, Nokia için büyük bir yatırım yaptı. Windows Phone'dan bir türlü vazgeçmemesiyle çöküşe doğru giden firmayı tekrardan şaha kaldıran HMD Global, güncellemeler konusundaki sözlerini yerine getirmesiyle de bilinen bir şirket.

Gerçekleştirilen #ChargedUp etkinliği sırasında konuşan HMD Global yetkilileri, bir kez daha bu konudaki sözlerini yineledi. HMD Global tarafından şu an piyasada olan bütün modellerine Android P. güncellemesinin geleceğini söylediler. Android Oreo güncellemesini telefonlarına hiç bekletmeden getiren HMD, Google'ın resmi olarak yayınlamasının hemen ardından Android P. için de politikasını sürdürecek gibi duruyor.

Bakalım HMD Global, bu sözünü de yerine getirebilecek mi göreceğiz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.