Mobil

Tüm seyahat araçları bu uygulamada: Turkcell Seyahat

Turkcell Seyahat ile bavulunuzu cepten hazırlayın!

Tüm seyahat araçları bu uygulamada: Turkcell Seyahat

Türkiye’nin lider iletişim ve teknoloji şirketi Turkcell, müşterilerine iş ya da tatil amaçlı seyahatlerini cepten kolayca planlayabilecekleri yeni bir uygulama sunuyor. App

Store’dan ücretsiz indirilebilen Turkcell Seyahat uygulaması, seyahat öncesi ve sırasında hayatı kolaylaştıran, gidilecek lokasyonun önceden keşfedilmesini sağlayan pek çok özelliği bir arada barındırıyor. Üstelik Turkcell Seyahat uygulamasında yer alan indirme özelliği ile Şehir Rehberi ve Hazır Sözlük gibi içerikleri önceden indirip yurtdışında data ücreti ödemeden çevrimdışı (offline) olarak incelemek de mümkün.

1375691269_turkcellseyahatiphone52.jpg

Cepten yurtdışı paket almak Turkcel Seyahat ile çok daha kolay Turkcell’liler, Turkcell Seyahat uygulaması sayesinde THY ve Anadolu Jet uçuşları için online check-in yapabiliyor, yurt dışı konuşma, internet, mesajlaşma ayarlarını kolayca yapıp paket alımı yapabiliyor, uçakların güncel kalkış saatleri, rötar, iptal durumları ve kapı bilgileri için “Uçuş Monitörü”nü takip edebiliyor, bavulunu cepten hazırlayabilmek için “Seyahat Listem” özelliğini kullanabiliyor. İçerdiği pek çok kullanışlı işlev ve bilgi sayesinde Turkcell’lilerin seyahat öncesi ve seyahat sırasında hayatını kolaylaştıran Turkcell Seyahat’i vazgeçilmez bir yol arkadaşı yapmaya aday diğer özellikleri şöyle:

• Yurt içi ve yurt dışı 100’den fazla lokasyon için Şehir Rehberi (Görülmesi gereken yerler, alışveriş ve yemek için öneriler, hava durumu, para birimi, ulaşım haritaları)

• Ülke ülke vize isteyen/istemeyen ülkeler ve gerekli evrak listeleri

• Bulunduğunuz il ve tüm Dünya için hava durumu,

• İngilizce, İspanyolca, İtalyanca, Fransızca ve Almanca dilleri için 6 binden fazla kalıp içeren Hazır Sözlük

• Tüm Türkiye için havaalanı servis saatleri

• Seyahat ve sezona özel seyahat önerileri

• Döviz çevirici

• Ay ay Türkiye ve Dünya etkinlik-festvial takvimi

iPhone kullanıcıları sadece Turkcell kullanıcılarına özel olan Turkcell Seyahat’i App Store’dan ücretsiz olarak indirebiliyor. Kısa bir süre sonra Android kullanıcıları da Turkcell Seyahat kolaylığından yararlanabilecek.

 

 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.