Tüm zamanların en kötü Android telefonları - Page 1

Motorola Droid
Motorola Droid ile ABD’de de önemli bir satış başarısı yakalasa da, kullanıcılar telefondaki sürekli yeniden başlatma hatasından bıkmıştı. Telefonun dakikalar süren açılışı ve uygulamalarda yaşanan çökmeler Motorola Droid’i bu listeye dahil etmiş anlaşılan.

Tüm zamanların en kötü Android telefonları - Page 2

LG G2x
Alttaki fotoğrafta da göründüğü üzere LG G2x arka kısmında bulunan metal şeritle oldukça hoş görünüyor. Gelin görün ki yazılım tarafından aynı şeyleri söylemek mümkün değil. XDA Geliştiricileri telefonun çalışma noktasında sürekli hata verdiğini bildirmiş ve bu sebeple LG G2x ROM hazırlaması en güç telefonlardan biri olmuştu. Bu kötü imajı LG G2x’i en kötü Android telefonların arasına soktu.

Tüm zamanların en kötü Android telefonları - Page 3

Sony Xperia U
Reddit kullanıcılarına göre Xperia U’da kullanıcıya göre değişebilen kapaklar fazlasıyla çirkin görünüyor. Üstelik Sony, Xperia U’yu erken unuttu ve telefon için güncelleme desteğini sınırlı tuttu.

Tüm zamanların en kötü Android telefonları - Page 4

Ve son olarak HTC Wildfire
Tüm zamanların en kötü Android telefonları listesinin son üyesi HTC Wildfire oldu. Sadece 512MB RAM’e sahip olan telefonda kullanılabilir belleğin 150MB seviyesinde seyretmesi birçok kullanıcının canını sıkmışa benziyor. Neyse ki HTC aynı dönemde Evo 4G LTE modelini duyurarak dönemin en iyi Android telefonlarından birinin altına imza attı.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.